Givi XS306

3 690 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka MotoMan s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma30 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 971 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta29 Kč94 % • 584 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 547 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma1 215 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Motoobchod.cz

• Kvalitní materiály
    • Nepromokavá pláštěnka výrazné barvy v ceně
    • Snadné nasazování i sundavání
    • Jistící popruh je velice dlouhý, stačil by mi poloviční i ještě kratší.

Kvalitně vyrobený tankvak, dnes již bohužel nevyráběný a jeho nástupce má o dost menší obsah, tuším 15L oproti 25L. Na mé Yamaze MT-09 je to asi největší možný tankvak, který ještě příliš nepřekáží. Tento je můj druhý, u prvního jsem zničil zip, když jsem ho neustále přetěžoval, což není chyba výrobku, vydržel toho opravdu hodně.

• , zakoupeno v ADPAK s.r.o

Pro mě skvělý.Použil jsem na dovolenou na nepromoky pro dva a náhradní rukavice.Když pršelo,natáhl jsem přes vrch ochraný obal proti vodě,dodaný s tanvakem.

Barva
černé
Upevnění
s rychloupínáním
Objem
25 l

Rychloupínací tankruksak, rozšiřovací, objem 25 litrů, rozměry šxvxh = 250x230-280x330 mm, vybaven slídou na mapu, popruhem přes rameno a pláštěnkou v reflexní barvě, na nádrže se upíná pomocí speciálního kroužku přišroubovaného k víčku nádrže. Voděodolné zipy. Vyjímatelný držák na tablet. Průchodka na napájecí kabel. Material 1200D Guzy nylon. Objímky se liší dle typu motocyklu - seznam najdete v souvisejících souborech. Nejvyšší řada Xstream range = označení XS. Nové zipy YKK, model od roku 2024.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma100 % • 333 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Motoobchod.cz

• Kvalitní materiály
    • Nepromokavá pláštěnka výrazné barvy v ceně
    • Snadné nasazování i sundavání
    • Jistící popruh je velice dlouhý, stačil by mi poloviční i ještě kratší.

• , zakoupeno v ADPAK s.r.o